Biuletyn Informacji Publicznej
GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W ŻABIEJ WOLI

Wyszukiwarka

Odnośniki

 • Główny Biuletyn Informacji Publicznej

  www.bip.gov.pl
 • www.zabiawola.pl
 • Fotokod z linkiem do tej strony

  Fotokod

Przejdź do: www.zabiawola.pl

Treść strony

 • aktywni seniorzy

Aktywni Seniorzy

Członkowie Klubu Senior + w Słubicy Dobrej  aktywnie spędzają czas wolny.  Uczestniczą  w różnorodnych zajęciach  np. haftowanie, malowanie, ruch na świeżym powietrzu. W  środę 16 września 2020 zorganizowane było ognisko pod hasłem: Pożegnanie  Lata 2020. Przy pieczeniu kiełbasek  rozmawialiśmy   o dalszych działaniach Klubu.  W najbliższym czasie planowane są wycieczki do Radziejowic,  Żelazowej Woli i na koncert do Warszawy.  Tematyka zajęć  jest adekwatna do oczekiwań i zainteresowań Członków Klubu.  Jak podkreślają  Seniorzy, cykliczne spotkania sprzyjają nawiązywaniu  przyjaźni i integracji społecznej.

 • oferta pracy Kierownik Klubu Senior +

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko - Kierownik Klubu Senior+

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabiej Woli ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy - Kierownik Klubu Senior+ w Słubicy Dobrej. Oferty należy składać w terminie do dnia 30.07.2020 r. do godz. 16.00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabiej Woli, ul. Główna 5.

 • nabór

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko - Kierownik Klubu Senior+

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabiej Woli ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy - Kierownik Klubu Senior+ w Słubicy Dobrej. Oferty należy składać w terminie do dnia 16.07.2020 r. do godz. 16.00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabiej Woli, ul. Główna 5.

 • Seniorlogo

Wznowienie działalności Klubu Senior+ w Słubicy Dobrej

Z radością informujemy, że z dniem 1 czerwca 2020 r. wznawiamy działalność Klubu Senior+ w Słubicy Dobrej. Placówka funkcjonuje w ramach Programu Wieloletniego  ,,SENIOR+” na lata 2015-2020 i jest dofinansowana z dotacji Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Fundamentalnym celem  działalności Klubu jest organizowanie czasu wolnego Seniorom oraz zwiększenie ich udziału w życiu społecznym. Planujemy zajęcia sportowe, spotkania okolicznościowe oraz integrację międzypokoleniową.

Zapraszamy Seniorów do aktywnego uczestnictwa w oferowanych zajęciach!

Metryka

 • autor: Elżbieta Kwiatkowska Dyrektor GOPS Żabia Wola, data: 2020-06-01
 • pierwsza strona

Ważne informacje dla Seniorów

W godzinach od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia. Apelujemy jeśli musisz zrobić zakupy to tylko w wyznaczonych godzinach!

Metryka

 • autor: Elżbieta Kwiatkowska Dyrektor GOPS Żabia Wola, data: 2020-04-02
 • słuchawka

Infolinia - poradnictwo psychologiczne

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym rozprzestrzeniającym się koronawirusem, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żabiej Woli uruchomił infolinię, gdzie pod wskazanym numerem telefonu mieszkańcy Gminy Żabia Wola mogą skorzystać z poradnictwa psychologicznego.

Infolinia: 519 898 140

 

Metryka

 • autor: Elżbieta Kwiatkowska Dyrektor GOPS Żabia Wola, data: 2020-03-25
 • senior

Zawieszenie działalności Klubu Senior+ w Słubicy Dobrej

 • SOŁTYS

Prośba do Sołtysów

Szanowni Państwo Sołtysi, aktualnie instytucja Sołtysa ma szczególną rangę w społeczności wiejskiej. Tak jak kiedyś, tak i dziś Sołtys cieszy się poważaniem na równi z urzędnikiem państwowym i jest osobą zaufania publicznego. Nasze najbliższe otoczenie mierzy się z problemem pandemii wirusa COVID-19, w związku z powyższym zachęcam Państwa do podjęcia współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Żabiej Woli w zakresie pomocy tym, którzy są najbardziej narażeni na zagrożenie - naszym Seniorom. Apeluję o czujność oraz zaangażowanie w działania mające na celu zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa oraz informowanie w przypadku, gdy byt lub zdrowie w/w jest zagrożone.

Metryka

 • autor: Elżbieta Kwiatkowska Dyrektor GOPS Żabia Wola, data: 2020-03-12
 • uwaga

Uwaga!

Szanowni Państwo,

w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 zwracamy się z uprzejmą prośbą o zachowanie szczególnych zasad ostrożności i higieny oraz w miarę możliwości o pozostawanie w domach.

Na Państwa zgłoszenia będziemy odpowiadać mailowo oraz telefonicznie, ponadto pragniemy podkreślić, iż świadczenia na chwilę obecną zostaną wypłacone w terminie.

Wszelkich informacji udzielimy pod numerami telefonu: 46 857-82-88, 691-206-766 oraz pod adresem mailowym ops@zabiawola.pl.

Metryka

 • autor: Elżbieta Kwiatkowska Dyrektor GOPS Żabia Wola, data: 2020-03-12
 • zdjęcie Prezydentem

Spotkanie Seniorów z Prezydentem Andrzejem Dudą

We wtorek 25 lutego 2020 Pan Wójt Gminy Żabia Wola Piotr Rybka i członkowie Klubu Senior+ w Słubicy Dobrej uczestniczyli w spotkaniu  pod hasłem Międzypokoleniowy Dzień Aktywności, z udziałem   Pana Prezydenta Andrzeja Dudy oraz Pani Marleny Maląg Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Kulminacyjnym punktem programu było podpisanie przez Prezydenta ustawy o tzw. trzynastej emeryturze.

 • karnawał Klub Senior+

Zabawa karnawałowa w Klubie Senior+

W sobotę 22 lutego 2020 w Klubie Senior+ w Słubicy Dobrej   odbyła się zabawa karnawałowa.  Uczestnikami spotkania byli Seniorzy i sympatycy Klubu. Obecny był również Pan Piotr Rybka Wójt Gminy Żabia Wola.  Po uroczystej kolacji Seniorzy i Goście wesoło bawili się: tańczyli i śpiewali piosenki biesiadne. Spotkanie uświetnił występ akordeonisty, który znakomicie wprowadził zebranych w karnawałowy nastrój.

 • Senior+logo

Kolejny rok działalności Klubu Senior + w Słubicy Dobrej

W ramach  Ministerialnego Programu Wieloletniego Senior + na lata 2015-2020, w Słubicy Dobrej kontynuujemy działalność Klubu.  Istotne wsparcie dla funkcjonowania Placówki stanowią uzyskane środki zewnętrzne. Edycja Programu 2020 (II moduł) zakłada dofinasowanie fundamentalnych działań: organizowanie czasu wolnego i integracja społeczna Seniorów zamieszkałych na terenie Gminy Żabia Wola.

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 1893
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2020-09-21 10:38